Taxi Sim 2020 v1.2.9 PARA Hileli Mod Apk İndir

Taxi Sim 2020 En son taksi simülatör oyunumuzda bir taksi şoförünün hayatını yaşayın. Taksi veya özel taksi şoförü olarak farklı sürüş görevlerini tamamlayın ve haftada daha fazla yeni araba eklenerek 30’dan fazla muhteşem araç arasından en sevdiğiniz arabayı seçin.

New York, Miami, Roma veya Los Angeles gibi büyük şehirlerde gezinin ve sürüş tarzınızı farklı müşteri türlerine göre ayarlayın – bazıları aceledir ve kırmızı ışıkta koşup bakmamanız, bazıları ise tehlikeli sürüşten korkar.

Taksi simülasyon oyunlarını VIP müşteriler, kararsız müşteriler ve çeşitli günlük ve yaşam boyu kilometre taşları ile yeni bir seviyeye taşıyoruz.

Taksi sürüş kariyerinize normal arabalarla başlayın ve SUV’lere, lüks arabalara, spor arabalara ve süper arabalara kadar çalışın. VIP müşteriler almak ve her görev için daha fazla kazanmak için daha iyi arabalar satın alın. Satın aldığınız her araba hem taksi hem de özel taksi modunda çalınabilir.

Taxi Sim 2020 Bu açık dünya sürüş deneyiminde çarpıcı grafiklerin ve ortamların keyfini çıkarın. Başka taksi simülasyon oyunlarında bulamayacağınız özellikler ekledik: yayalar yağmur yağdığında şemsiyeleri açıyor, yüzlerce yıkılabilir nesne var, kaldırımda gerçekçi bir araba ve insan yoğunluğu var. Gerçekçi kontroller ve sesler ile gerçek bir taksi şoförü gibi hissediyorum!

Kariyer modunda zirveye çıkın, Free Roam’da dolaşın ve rahatlayın ya da Çevrimiçi Multiplayer’da arkadaşlarınızla oynayın. Bu en eksiksiz ve ödüllendirici taksi simülasyon oyunu yapmak için çabalarımızda bize yardımcı olun – lütfen görüşlerinizi paylaşın!

Taksi Sim 2020
Taksi Sim 2020
Taksi Sim 2020
Taksi Sim 2020
Taksi Sim 2020
Taksi Sim 2020

MOD ( HİLE ) ÖZELLİKLERİ:
– Sınırsız para hilesi


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir