Toy Defense Fantasy v2.14.1 PARA Hileli Mod Apk

Sevgili arkadaşlar, sizi tamamen güncellenmiş Toy Defence Fantasy‘e davet etmekten mutluluk duyuyoruz! Toy Defense Fantasy, mükemmel grafikler, kullanıcı dostu arayüz ve heyecan verici dövüşler ile kule savunma tarzının hayranlarını memnun edecek!

Bu eğlenceli kule savunma strateji oyununda ejderhalardan kale savun ve troller! Bir savunma ordusu topla ve ortaçağ fantezi krallığını yok etmekten canavar ordularıyla savaş! Düşmanla çarpış ve kalenin ork ve goblin dalgalarına karşı savaşta çizgiyi tutacağından emin ol.

Cesaretini ve savunmada kurnazlığını göster! Kahraman komutanlarını işe alın, savaşçı orduları kurun, düşman canavarlarını ezin ve arkadaşlarınızdan daha iyi olun! Şimdi Toy Defense Fantasy’i indirin ve şövalyeler ve ejderhalar ile savaş strateji oyunları arasında en iyinin tadını çıkarın. Bu oyun sizi suskun bırakacak!

Toy Defense Fantasy i Özellikler:

Ortaçağ Fantezi Atmosferi! 
Kingdoms & Castles – Krallığınızın kaleyi savunmak için size bağlı olduğu fantastik bir dünyaya dalın! 
Destansı savaş! – O zaman 96’dan fazla heyecan verici kule savunma seviyesi eğlenceli stratejik savaşa dalın!

Ortaçağ askeri strateji oyunları seviyorum? O zaman şimdi indirin ve Toy Defense Fantasy’nin fantastik aksiyon maceralarına dalın ! Savaşçılarınızın yeteneklerini mükemmelleştirin, savunma kaleleri inşa edin, kule savunma stratejileri oluşturun. Oyunumuzun sizi memnun bırakacağını garanti ediyoruz!

Daha eğlenceli strateji oyunları için güncellemeler için bizi takip edin! Oyunlarımızı ücretsiz olarak kontrol ettiğinizden emin olun, sizi gerçek bir oyuncak komutanı gibi hissettirir! 
http://www.facebook.com/toydefense3 
http://www.Melesta-Games.com 
Kalplerinizi takip edin – diğer kule savunma oyunlarımızı mutlaka kontrol edin!

Oyuncak Savunma Fantezi
Oyuncak Savunma Fantezi
Oyuncak Savunma Fantezi
Oyuncak Savunma Fantezi
Oyuncak Savunma Fantezi

MOD ( HİLE ) ÖZELLİKLERİ:
– Sınırsız para hilesiBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir