Urban City Stories v1.0.3 Hileli Mod Apk indir

Urban City Stories heyecan verici deneyimler yaşayacağınız Urban City Stories’de günlük rutininizi kırın, yeni bir şehre kaçın ve yepyeni bir hayat yaratın. Keşfetmek için harika yerler, keşfedilecek sırlar ve buluşacak yeni komşularla dolu.

Kendi şehrinize hoş geldiniz! Büyüleyici yerlerinin en unutulmaz hikayeleri yaratmak için hayal gücünüze ilham vereceği canlı bir metropolde günlük yaşamda yolunuzu ve kurallarınızı oynama özgürlüğünü yaşayın.

Urban City Stories Bir ailenin kentsel dairesinde günlük yaşamının sorumluluğunu üstlenin, süpermarketin ürünlerini yenilemeye özen gösterin, polis şefi veya bankacı olun, gençlik kulübüne kaçmak ve unutulmaz bir organizasyon düzenlemek ister misiniz? Parti? Yoksa bir süper kahraman olmayı ve tüm şehri kurtarmayı mı tercih edersiniz?

PlayToddlers oyunları, yaşlarına bakılmaksızın ailenin tüm üyeleri tarafından beğenilmek üzere geliştirildi. Şiddet veya üçüncü tarafların reklamları olmadan güvenli ve kontrollü bir ortamda sorumlu sosyal değerleri ve sağlıklı alışkanlıkları teşvik ediyoruz.
Kentsel Şehir Hikayeleri
Kentsel Şehir Hikayeleri
Kentsel Şehir Hikayeleri
Kentsel Şehir Hikayeleri
Kentsel Şehir Hikayeleri

MOD ( HİLE ) ÖZELLİKLERİ:
– Ücretsiz alışveriş hilesi

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı Apkgezegeni-indir3.png

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir