War Robots v6.2.1 Hileli Mod Apk İndir

War Robots , Oyunda çevrimiçi oyunların ekipleri ile oynanır. Rakiplerine saldırmak için maruz kalacaksın. Bunun için kendini savunma yapmalısın. Böylece, rakibinizle dövüşebilir ve başarılı olabilirsiniz. Düşmanla savaşacak robotlar onları yok etmeye çalışacak ve kendini onlara karşı korumaya çalışacak. Sizleri bekliyorum oyunda farklı güçte 15 dövüş robotu. Onlardan ne istediğinizi doğrudan yönlendirebilirsiniz. Bu oyunu heyecan ve aksiyon dolu oynamak istiyorsanız aşağıdaki linklerden indirebilir ve hemen oyunumuzu oynamaya başlayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

War Robots, gerçek zamanlı olarak 6 ya da 6 takım savaşıyla aksiyon dolu bir çok oyunculu oyun! Metal Savaşçıların rütbelerine katılın!

“Yeni bir şey arıyorsanız, robotları ve çok oyunculu savaşları seviyorsanız, başlangıçta size bir maliyeti olmayacağından beri incelemeye değer.” – Droid Gamers

“Savaş Robotları, Android akıllı telefonunuzda veya tabletinizde oynarsanız oynayın, ne olursa olsun iyi sonuç veren mükemmel bir oyundur ve çok hareketli bir oyundur.” Hareket halindeyken insanlara rekabet edebilecekleri zorlu bir oyun. ”- AndroidHeadlines

“Android’de üst düzey, takım tabanlı çevrimiçi çok oyunculu bir mech oyunu olarak, platform için de oldukça benzersiz” (Android Police)

Bu bir savaş zamanı pilot! Sürpriz saldırılara, karmaşık taktik manevralara ve rakiplerinizin sizin için hazırladığı birçok gizli numaraya hazır mısınız? Savaş robotunuzun savaş gücünü, hızını ve dayanıklılığını artırmak için düşman robotlarını imha edin, tüm işaretleri yakalayın ve silahlarınızı yükseltin. Her haritada kendini kanıtla ve savaştan galip çıkmak için farklı stratejiler ve taktikler kullan!

War Robots Hileli Mod Apk İndir ÖZELLİKLER:

  • Farklı güçlere sahip 21 savaş robotu;
  • balistik füzeler, enerji ve plazma silahları dahil olmak üzere 20’den fazla silah türü. Ne seçeceksin?
  • Robotların ve silahların birçok olası kombinasyonu. Kendi oyun tarzınıza uyacak bir savaş makinesi oluşturun;
  • Kendi klanını yarat ve şanlı zafere götür;
  • dünyanın her yerinden rakiplere karşı epik PvP savaşlarına katılın;
  • Bonuslar için askeri görevlerin tamamlanması ve En İyi Pilot unvanının kazanılması.
Savaş Robotları Yürüyüş 1
Yürüyen Savaş Robotları 2
Yürüyen Savaş Robotları 3
Yürüyen Savaş Robotları 4
Yürüyen Savaş Robotları 5
Yürüme Savaşı Robotları 6

Mod v2 :
1. sınırsız mermi
2. sonsuz füze


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir