Warplanes: WW2 Dogfight v2.0 PARA Hileli Mod Apk

Warplanes: WW2 Dogfight, Bu heyecan verici savaş uçuşu aksiyon oyununda bir savaş uçağının kontrol tekerleğini alın ve 2. Dünya Savaşı savaş alanlarına atlayın. İngiltere, SSCB ve Almanya için yapılan kampanyaların her birinde, savaşın geleceğini döndürebilecek en tehlikeli ve stratejik görevler için kurulan seçkin bir hava kuvvetleri biriminin pilot ve filo lideri rolünü üstleneceksiniz.
Savaş Uçaklarında: WW2 Dogfight, klasik savaşçılardan hafif ve ağır bombardıman uçaklarına kadar 30’dan fazla tarihi uçağın kontrolünü ele alıyorsunuz. Spitfire, Hurricane, Lancaster, Il-2 “Shturmovik”, La-5FN, Ju-87 “Stuka” ve Fw 200 “Condor”, uçabileceğiniz, yeniden boyayabileceğiniz, kişiselleştirebileceğiniz ve geliştirebileceğiniz güzel makinelerden sadece birkaçı.
En iyi pilotlardan bir filo toplayın ve en riskli görevlerde size yardımcı olmak için onları eğitin. Ek bir adrenaline ihtiyacınız varsa, kendiniz bir göreve gidebilir ve gökyüzünü yönetebilirsiniz.
Üssünüzü oluşturun – pilotlarınız ve mürettebatınız için ilave hangarlar ve yapılar oluşturun. Uçaksavar topçuları ve baraj balonları inşa ederek güvenliğinin sağlanması. Maliyetleri düşürmek ve ünitenizi daha verimli bir şekilde yönetmek için yönetim becerilerinizi geliştirin ve en üst düzey filo lideri olun.
Mevcut kampanyaların her birinde çeşitli görevlerle oynayın – düşman savaşçılarıyla ölümcül karşılaşmalar yaşayın, yer yapılarını bombardımanlardan koruyun, düşman donanmasını zayıflatmak için savaşta görünün, pilot bombardıman uçaklarını ve stratejik değer hedeflerini yok edin. Bunlar, Avrupa, Afrika ve Asya’nın güzel manzaralarında deneyimleyeceğiniz bir düzine misyon türüne sadece birkaç örnektir. İş için en iyi uçakları ve pilotları seçin ve soğuk Rus tundrası veya Mısır’ın güneşli çöllerinde uçun.

Warplanes: WW2 Dogfight, DENEYİM WW2 UÇUŞ İNCELEME MOBİL ÜZERİNDEN ÖNCE GİBİ GİBİ
● Sezgisel kontroller ve kullanıcı dostu uçuş mekaniği ile mobil cihazlarda en iyi WW2 hava savaş oyunu.
● Çeşitli kişiselleştirme, boya ve yükseltme seçenekleriyle RAF, Luftwaffe ve Sovyet Hava Kuvvetleri’nden 30’un üzerinde tarihi uçak.
● Filo lideri olarak uçağınıza pilotluk yapmaktan fazlasını yapıyorsunuz – üssü de yönetiyorsunuz. Uçakları satın alın, pilotları işe alın ve eğitin ve ek yapılar inşa etmeye devam edin.
● Müthiş özel efektler ile detaylı 3D grafikler.
● II. Dünya Savaşı it dalaşının tam deneyimini sunmak için İngilizce, Rusça ve Almanca radyo konuşması.

Savaş Uçakları: WW2 İt dalaşı
Savaş Uçakları: WW2 İt dalaşı
Savaş Uçakları: WW2 İt dalaşı
Savaş Uçakları: WW2 İt dalaşı
Savaş Uçakları: WW2 İt dalaşı
Savaş Uçakları: WW2 İt dalaşı

MOD (hile) v2 :
Sınırsız Altın
Sınırsız Gümüş
Sınırsız Yakıt

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir