Westland Survival v0.17.1 PARA Hileli Mod Apk

Westland Survival, Vahşi Batı’da bir Kovboy olarak hayatta kal ve hukukun üstünlüğü haline gel! Bu Batı temalı MMORPG’de hayatta kalın, bir Lone Star bekçisinin hayatını keşfedin ve soyguncularla savaşın, Amerikan yerlileri ile ticaret yapın, tuzaklar kurun ve Meksikalı bir standoda düello yapın!

★ Kendi Vahşi Batı çiftliğini inşa et
★ Tabanca ve tüfekler ile gangsterlerle savaş
★ Ahşap tomruk, madencilik, geyik avı
★ yeni ekipman ve ürün zanaat
★ At bağlarını yükseltin ve vahşi hayvanları evcilleştirin

★ YAKINDA: Yüzlerce Görevin Tamamlanması
★ YAKINDA: Değerli hazine sitelerini keşfedin
★ YAKINDA: Diğer kovboylara meydan okuyun

Westland Survival hakkında

Büyük Amerikan öfkelerinin Vahşi Batısında, haydutlar ve hatta şerifler cesur adamları bir sürü dolara satmaya hazırlar. Frontier öncüleri ve ödül avcıları, Klondike ve Yukon’daki efsanevi altın keşif bölgelerine ve Texas ya da New Mexico’nun muhteşem ovalarına ve çöllerine vagonlar koydu.

Vagon konvoyunuz bir haydut pusulasıyla karşılaştı ve sizi hayatta kalan tek kişi olarak geride bıraktı, ama kesinlikle bu silahşütçüyü adam asmacaya götürmek için öfkeyle öfkeli! Ya da onları atlarından vur!

Ama daha önce, bazı işçiliği yapmak için bir şeyler yapılıyor – gece için bir sığınak, bazı ok ve yaylar için odun kütükleri, hatta at ayakkabılarına bir miktar cevher madenciliği ve Hintliler ile ticaret. Belki size biftek pişirmek için geyik avının nasıl yapıldığını öğretebilirler…

MOD hile özellikleri:
Sınırsız para hilesi
Düşman saldırı yapamaz,
Düşman hareket edemez.
Maksimum dayanıklılık.
Enerji her zaman tam.
Hızlı Seyahat .


2 Comments

    1. Merhaba. Linkler güncellendi, ilk önce apk dosyasını kurup oyunu açmadan önce obb dosyaların android/obb klasorune atmayı unutmayınız. Dilerseniz indirme talimaltarına bakabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir