WW2: Strategy Commander v2.5.6 PARA Hileli Mod Apk

WW2: Strategy Commander : Sıra tabanlı operasyon ile Klasik askeri savaş oyunu! 2. Dünya Savaşı savaş komutanı olarak oynayın, kampı seçin WW 2. Dünya Savaşının insanlık tarihi kampanyasındaki tüm ünlü savaşlara katılın! Çeşitli taktikler kullanın, istilayı savunun, düşman başkanının karşısına çıkın, bir dizi savaş komutanlığı ile ordunuzu orduya yönlendirin son zafer!

WW2: Strategy Commander, Sandbox simülatörünün, sıra tabanlı stratejinin ve askeri taktik oyununun mükemmel bir birleşimidir. II. Dünya Savaşı temalarının çok yönlü gösterimi. 1939 ~ 1945’teki Gerçek dünya ihtilafını yeniden sağlayın ve sizin için küresel savaş ortamını yeniden oluşturun. 
Gerilla hareketleri, iniş operasyonları ve gönüllü geri çağırma gibi rastgele olaylar, her oyun oturumunun sınırsız tekrarlanabilirliğini ve benzersizliğini sağlayacaktır.

Military Askeri düzen inşa et】
Güçlü ateş gücü silahı : Süvari, piyade, donanma, zırhlı topçu, tank, nükleer bomba, uçak gemisi, araçlar, denizaltı, savaş gemisi, ağır kruvazör, imha…… vb. Ortaya çıktı. 
Her savaşta deneyim kazanın. Ordunu büyüt veya fethedilen bölgelerin kaynaklarını kullanarak Ar-Ge’yi artır. Çeşitli savaş birimleri daha karmaşık bir savaş alanı durumu yaratır!
Sıra tabanlı satranç oyunu daha fazla sabır ve taktik gerektirir. Her turda, saldırgan veya savunmacı bir şekilde kol ayarlamanız gerekir.

【Taktikler ve koleksiyonlar】
30+ Tarihsel Kampanyalar mid ortadaki savaş, stalingrad savaşı… 
7 Ana Savaş Alanı : asya, afrika, avrupa… 
2 Savaş Çatışması Kampları : Müttefikler grubu (ABD, İngiltere, SSCB, Çin) ve Axies fraksiyonu (Almanya, İtalya, Japonya) 
9+ büyük savaş dosyası haritası, 1. 
sınıf Omni-yönlü savaş alanında sağlanmıştır : deniz savaşı, hava savaşı, kara savaşı.

General Dünya Generalleri】
Komünist ittifakın Stalin’i ve Churchill, de Gaulle gibi diğer başlıklar gibi diğer yetenekler ve özel yetenekler ile tüm dünyada ünlü tarihi devlet başkanını sağlayın… Almanya, İtalya, vb. zafer kazanmak için.

Box Sandbox & Simulator】
Kusursuz yakınlaştırmayı destekleyen harita sistemi tamamen yeniden tasarlandı ve her bir ülkenin toprakları ve sınırları açıkça gösterildi. Düşmanları yenmek için stratejiyi kullanmanın yanı sıra, dükkanlardan eşya satın alabilir, general kiralayabilir ve kendi kollarınızı oluşturabilirsiniz. Ayrıca her ordunun kendine özgü ayırt edici özellikleri vardır, onları etkin bir şekilde yönetin ve yenilmez olun.

【Açık Bitiş】
Savaşları bitirin ve daha sonra ünlü savaş alanlarını açın ve keşfedin. Her ordu savaş tecrübesi kazanabilir ve seçkin güçler haline geldiklerinde, savaş etkinlikleri büyük ölçüde artar. Dünyadaki zaman içinde dünya düzeni değişir. Herkes tarihi yeniden yazabilir ve güçlü bir silah kurabilir, bu savaş oyununda tarih yazabilir!

【Devam edilecek : :
Ülke İttifakı sistemi birlikte savaşın, müttefik veya düşman olun. 
Resmi olmayan modül oyuncular tarafından ücretsiz yaratılmasını sağlar! 
Fetih veya Başarılar, istihbaratınızı gösterin 
Çok oyunculu mod ekleyin, çift stratejik mücadele 
Daha fazla zaman serisi, daha fazla çatışma savaş alanı, devam etmek için…. 
____________________________________________________________ 
WW2 tarihine ilgi duyuyor musunuz? Bu sıra tabanlı savaş oyununu WW2 askeri taraftarlarının arkadaşlarıyla paylaş, birlikte bu savaş oyununu oyna! Bu taktik sanal alan oyunlarının tadını çıkarın ve strateji yerleşim becerisini geliştirmenize yardım edin!WW2: Strateji Komutanı
WW2: Strateji Komutanı
WW2: Strateji Komutanı

MOD (hile) ÖZELLİKLERİ:
– Sınırsız para hilesi

APK + DATA:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir