Zombie Objective v1.0.9 Para Hileli Mod Apk İndir

Zombie Objective, Ölülere karşı savaş başladı. Zombie Objective, bir zombi istilasına uğramış şehri korumak için önemli bir askeri operasyondur. Zombiler yok edilinceye ve şehir güvende olana kadar ölülerin arasından sıyrılacak olan seçkin bir askeri ekibin üyesisiniz. Varlıkları korumak, yaralıları korumak, malzemeleri toplamak, keskin nişancı desteği sağlamak ve hepsinden önemlisi zombileri avlamak ve öldürmek için görevler yapacaksın.

Zombie Objective Bu heyecan verici zombi nişancısında, silahlı silahlarla ve yakın dövüş silahlarıyla, teknoloji ve zırhla donanmışsın, bu şehirdeki ölü sürülerin hayatta kalmasına yardım etmek için. Nihai zombi destroyer olmak için, 7 eşsiz ortamda ölülerle savaşmak için tüm taktik antrenmanına ve askeri becerilerine ihtiyacın olacak.

Ekipmanlarınızı ve silahlarınızı istediğiniz stile göre özelleştirin. Ağır bir makineli tüfek, gizli bir zombi keskin nişancı, süper hızlı bir ninja, pala zombi avcısı, bir balta katili, bir samuray zombi avcısı ve daha fazlası olarak ölüleri avlayın.

Zombi dalgalarına ateş ederek tek bir yerde durmaktan yorulduysanız, o zaman bu sizin için bir oyundur. Zombie Objective, serbest hareket eden bir birinci şahıs nişancıdır (FPS).

Zombie Objective KILLER ÖZELLİKLERİ:
● Çarpıcı 3D grafiklere sahip 7 büyük konum. Her harita benzersiz zorluklar sunar ve farklı taktiksel stratejiler gerektirir. Kolay, zor veya katil misyonlar arasında seçim yapın.
● 7 Oyun Modu: Keskin Nişancı, Savunma, Toplama, Koruma, Hayatta Kalma, Saldırı ve Patron Savaşları.
● 12+ Zombie Çeşitleri: Karıştırıcılar, Hızlı nakliyeciler, Tükürükler, Sigara Zombileri, Yangın Zombileri, Zavallı Köpekler, Öfkeli Zombiler, Zırhlı Zombiler, Mutant Zombiler, Patlayan Zombiler, Patronlar ve daha fazlası.
● 21 modern ve fütüristik Silahlar: Küçük silahlar, keskin nişancı tüfeği, av tüfeği, uzun silah ve ağır makineli tüfek.
Yakın dövüş silahları: Kazayağı, av bıçağı, pala, kanlı balta, ölümcül katana, ejderha kılıcı ve harika lazer kılıcı.
● Sizi korumak ve görevlerinizde zombileri atmanıza yardımcı olmak için zırh ve ayakkabılar.
● Güçlü ekipman ve güçlendiriciler: El bombaları, kara mayınları, hologramlar, yavaş hareket cihazı, medkitler ve güç kaynakları.
● Kontroller: Sıradan oyuncular için otomatik ateşleme veya FPS oyuncular için manuel çekim. Hızlı reaksiyon için 180 derece dönüş düğmesi. Tam hareket için sanal analog çubuk.

DİL: İngilizce, Русский, Русский, 日本語, 中文 Deutsch, Deutsch, Bahasa Indonesia, Malay, ไทย, Português, Français, Italiano, Filipino, Español.

NOT: Zombie Objective gecikmeden çalışabilmesi için 160 MB BEDAVA RAM gerekir.

Zombi Amaç
Zombi Amaç
Zombi Amaç
Zombi Amaç
Zombi Amaç
Zombi Amaç


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir