Zombie War Survival: Offline Zombie Shooting v0.0.3 Hileli Mod Apk İndir

 Zombie War Survival: Offline Zombie Shooting, Gizli deney sırasında, tehlikeli bir aşı, onları zombilere dönüştüren çok güçlü bir virüs geliştirdi. Bu virüs tüm dünyaya yayılıyor ve çok az kişi hayatta kalmak için ayrılıyor ve siz de onlardan birisiniz. Ölülerin içine girin, öldürülmemiş istilayı durdurun ve FPS zombi hayatta kalma oyunlarının kralı olarak insanlığı kurtarın. Korunmanız için hiçbir şey yapmazsanız, zombilerden kolayca etkilenebilir. Hayatta kalmak ister misin? Kendinizi bir zombi nişancısına dönüştürün, silahlarla donatın ve bu en iyi zombi nişancı oyununda sayısız gerçekçi seviyeye geçin. Geriye kalan tek umut sensin!

Zombie War Survival: Offline Zombie Shooting, Savaş, hayatta kalanlar ve zombiler arasında patlak verdi, bu yüzden fps zombi hayatta kalma oyunu için savaşan ön sıradaki hayatta kalanlar olarak silah atıcı becerilerini eğitin. En iyi zombi birinci şahıs nişancı deneyimine sahip zombi kıyamet oyunlarında hayatta kalmak için seçkin bir keskin nişancı avcısı olarak savaşmak zorundasın. avcı ve zombi katili olması gerek, dışarıda çılgın zombileri avlayan birçok insan var, hedefiniz zombi değil. Bu savaş bu Zombie oyununda tamamlanacak mı yoksa bitmeyecek mi? Size bağlı – en iyi atıcı kurtulan!

ZOMBIE SAVAŞI YAŞAM ÖZELLİKLERİ

Gerçekçi Zombie Atıcılık Deneyimi:
Zombie War hayatta kalma, gerçek bir zombi savaşı yaşayacağınız NO.1 zombi atış oyunlarıdır. Özel görevlerde zombi patronlarını alt et, Dünya oyunu açan zombilere seyahat et ve misyonlarca tonla zombi düşmanlarını öldür. Yükselen ölülere karşı koy ve en iyi zombi atış oyunlarında son bir gün hayatta kal. Bu Zombi oyunu, basit bir oyunla çevrimdışı çekim oyunudur, sadece zombilerin bir ısırışıyla ölebilirsin. En iyi 1 fps zombi hayatta kalma oyunları, Zombi avcısı oynamak için birçok yol var!

En İyi Çevrimdışı Zombie Survival Game: Çevrimdışı
Zombie War Survival: Offline Zombie Shooting, oynamak ister misiniz? Endişeye gerek yok, hala ücretsiz en iyi zombi hayatta kalma oyunları çevrimdışı 3d tadını çıkarabilirsiniz. Bu zombi saldırı eylemi kıyameti FPS RPG’de savaş, saldırı ve keskin nişancı kahraman avcısı olarak ateş etme ve savaşın adrenalini hisset. Kötülüğün güçlerine karşı savaşmaya hazır ol! Av zombileri hiç bu kadar eğlenceli olmamıştı! Tamam, First Person Shooter’ı (FPS oyunları), zombi hayatta kalma oyunlarını, zombi atış oyunlarını, zombileri açık dünya oyunlarını, keskin nişancı oyunlarını ve aksiyon savaş oyunlarını seviyorsanız, Zombi avcısının tadını çıkaracaksınız!

Sınırsız Gerçek Arsenal:
Düşmanlarını M4, MP5, AK47, Çöl Kartalı, FN SCAR, HK 416 ya da güçlü bir el bombası ya da bombası ve daha birçok av tüfeği ve tüfeğiyle öldür! Seçkin keskin nişancı katil kuvvetine baskın kuvvete karşı savaşın ve çılgın düşmanlara roket fırlatıcı, dron, tabanca, el bombası gibi yeni nesil fps silahları ile ön saflarda yer verin ve gerçek bir dünya savaşı kahramanı olun.

Zombie War Survival: Offline Zombie Shooting, Çarpıcı Grafikler ve Oynanış:
Zombie War Survival ilk önce en gerçekçi ve şaşırtıcı grafikler ve zombi fps oyun deneyimi sunuyor. Zombi savaşı hayatta kalma, FPS ve aksiyon elemanları ile en iyi kıyamet sonrası zombi oyunudur. Zombi avcısı ordusuna katıl ve en son zombi açık dünya oyununda her ölü ölümü çekmeye başla. Bu harika FPS zombi aksiyon oyununun tadını çıkarın. Bu atıcı oyunda yer alın ve zombi FPS savaş alanında ölümsüz vebaya karşı savaşan kurtulan bir kahraman olun. Cephe savaş alanında yeterli miktarda cephanelik veya mermi yok. Bu çekim FPS zombi kıyametinde masrafsız

İlk Kez Zombi Açık Dünya Oyunu:
Bu oyun zombi ve enfeksiyonlarında hayatta kalmak zorunda olduğunuz açık dünya oyunudur. Silahınızı tetiklemek için parmağınızı basılı tutun, etkileyici keskin nişancı ile bu gerçekçi birinci şahıs nişancı oyununda hayatta kalmanızı sağlamak için nişan alın ve vurun zombi ölü yapmak için cephanelik. Açık dünya üçüncü şahıs shooter oyunu oynamak istiyorsanız, bu hayatta kalma açık dünya oyunu tam size göre. Çevrimdışı Zombi Atış Oyunları. Ölülerin yükselişini durdurun ve en iyi zombi atış oyunlarında son bir gün hayatta kalın. Bu çekim FPS savaşında herhangi bir maliyetle hayatta kalın.

Acele et!! Ne indirmek için bekliyor zombi savaşı hayatta kalma, hayatta kalma atış oyunları, zombi kıyamet, ücretsiz zombi avcısı oyunu. Silahlarınızı hazırlayın ve ölümsüz zombileri öldürmeye başlayın!

Zombie War Survival: Çevrimdışı Zombie Atıcılık Oyunları
Zombie War Survival: Çevrimdışı Zombie Atıcılık Oyunları
Zombie War Survival: Çevrimdışı Zombie Atıcılık Oyunları
Zombie War Survival: Çevrimdışı Zombie Atıcılık Oyunları
Zombie War Survival: Çevrimdışı Zombie Atıcılık Oyunları
Zombie War Survival: Çevrimdışı Zombie Atıcılık Oyunları

MOD (hile) Özellikleri:
Sınırsız Para hilesi


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir